MAISTAS VERSLUI

„Food stories“ – tai preciziškai paruoštas maistas, padedantis kurti solidų ir vaišingą verslo įvaizdį.

Tikriausiai sutiksite, kad verslo renginių metu mažiausiai norisi galvoti apie maisto gaminimą. Iš tiesų, jums nereikia apie tai galvoti. Mes visapusiškai pasirūpinsime maitinimu bei aptarnavimu. Galbūt jūsų verslo renginiai, seminarai yra su nakvyne, tęsiasi kelias dienas – mes patieksime skanius pusryčius, pietus, vakaro užkandžius, vakarienę. Su didele meile pagamintas maistas iš šviežių ir natūralių produktų „užtaisys“ renginio svečius gera nuotaika.

FURŠETAS

Furšetas – tai kviestinės vaišės, kurių metu svečiai valgo atsistoję. Šią vaišių formą patogu pasirinkti konferencijų, seminarų metu, norint pasveikinti darbuotojus Šv. Kalėdų ir kitomis progomis. Furšetas vis labiau populiarėja gimtadienių ir vestuvių šventėse. Jo metu pasivaišinti gali didelis žmonių skaičius, todėl dažnai rengiamas pobūviuose, kuriuose gausu dalyvių. Tokios formos vaišėse itin patogu bendrauti. Į lėkštelę įsidėjus kelis užkandžius galima prieiti prie bet kurio renginio dalyvio. Furšetuose dominuoja vieno kąsnio užkandžiai ir sumuštiniai, užkandėlės bei desertai. Patiekiami karšti ir šalti gėrimai.

BANKETAS

Išvažiuojamieji banketai – tai pokylis, kuriame atsiskleidžia visas mūsų meistriškumas. Ak, kaip mes juos mėgstame! Išlygintos staltiesės, kruopščiai sulankstytos servetėlės, įmantrūs valgiai, skoningai dekoruoti stalai, vardinės kortelės ant jų – mūsų kasdienybė. Nekantraujame, kada galėsime imtis darbo!

KAVOS PERTRAUKĖLĖ

Sėkmingai konferencijai ar seminarui, be abejo, reikalingas tinkamas pasiruošimas. Konferencija bus beveik ideali, jeigu susirinkę žmonės galės pabendrauti, apsikeisti mintimis ir jau čia, vietoje, susirasti naudingų kontaktų.

Neatsiejama konferencijos ar seminaro dalis yra kavos pertraukėlė. Kavos, arbatos gėrimas renginyje – skirtas ne troškuliui numalšinti, o padėti dalyviams susipažinti, bendrauti. Tai žmones vienijantis ir suburiantis procesas, kurio dėka geriau pavyksta atsipalaiduoti ir sutelkti dėmesį kitoje renginio dalyje.

MAISTAS Į BIURĄ

Pagaminsime ir pristatysime skanų ir šviežią maistą į jūsų darbo vietą pusryčiams, pietums ar ypatingesnei progai.

Pusryčiams pasiūlysime saldžių kruasanų bei kruasanų su įvairiais įdarais – sūrio kremu, lašiša, kepta šonine, vištiena ir daržovėmis. Patieksime įdarytų pyragėlių, salotų, bandelių bei saldžių pyragų. Pietums galėsite pasirinkti šiltos sriubos, bei įvairių patiekalų su mėsa ar žuvimi. Taip pat pasiūlysime valgių, skirtų veganams ir vegetarams.

Maistas į biurą bus atvežtas dar šiltas, sutartu laiku.