Pagaminsime ir pristatysime skanų ir šviežią maistą į jūsų darbo vietą pusryčiams, pietums ar ypatingesnei progai.

Pusryčiams pasiūlysime saldžių kruasanų bei kruasanų su įvairiais įdarais – sūrio kremu, lašiša, kepta šonine, vištiena ir daržovėmis. Patieksime įdarytų pyragėlių, salotų, bandelių bei saldžių pyragų. Pietums galėsite pasirinkti šiltos sriubos, bei įvairių patiekalų su mėsa ar žuvimi. Taip pat pasiūlysime valgių, skirtų veganams ir vegetarams.

Maistas į biurą bus atvežtas dar šiltas, sutartu laiku.

Palepinkite savo darbuotojus gardžiais pusryčiais ar pietumis. Maloni pertrauka su puikiu maistu yra idealus būdas suteikti žmonėms gerų emocijų. Trumpam atsipūtus, vėliau darbai eisis kaip iš pypkės.

Ypatingoms progoms – maistas į biurą Vilniuje

Darbo aplinkoje pasitaiko įvairiausių progų – kolegų gimtadieniai, ypatingų svečių apsilankymas, įvairūs renginiai. Vienu telefono skambučiu patikėkite maisto ruošos rūpesčius mums. Pagaminsime pietus, užkandžius, pasirūpinsime desertais prie kavos. Stilingai padekoruosime stalus. Kol rūpinsitės savo darbo reikalais, o „Food stories“ komanda pasirūpins maisto ruošimu jums.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jeigu planuojate šventę ir Jums reikalingas maistas ar šventės dekoravimas, prašome užpildyti žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.
Kontaktai