Išvažiuojamieji banketai – tai pokylis, kuriame atsiskleidžia visas mūsų meistriškumas. Ak, kaip mes juos mėgstame! Išlygintos staltiesės, kruopščiai sulankstytos servetėlės, įmantrūs valgiai, skoningai dekoruoti stalai, vardinės kortelės ant jų – mūsų kasdienybė. Nekantraujame, kada galėsime imtis darbo!

Idealus maisto skonis ir išvaizda

Pateiksime valgiaraštį ir sudarysime individualų meniu, atsižvelgę į jūsų pageidavimus už prieinamą kainą. Suprantame, kaip svarbu ne tik geras maisto skonis, bet ir išvaizda. Atsižvelgdami į kliento pageidavimus, šventės pobūdį, dekoruojame desertus atitinkamomis spalvomis ir detalėmis. Gamindami užkandžius, daug dėmesio skiriame estetiškai išvaizdai ir idealioms skonio paieškoms. Nuolat papildome vieno kąsnio užkandžių sąrašą, kad naujais skoniais galėtume nustebinti buvusius klientus.

Dekoro paslaugos

Puikiai išmanome dekoro paslaptis, todėl jums nereikės tuo rūpintis. Gražiai serviruosime ir papuošime stalus. Atvykę į jūsų pasirinktą vietą atsivešime visą reikalingą inventorių – staltieses, indus, dekoracijas. Banketo metu aptarnausime svečius, kartu paskleisime šventišką šypseną ir gerą nuotaiką. Gausite profesionalias maitinimo paslaugas nuo valgiaraščio sudarymo, stalų dekoro iki aptarnavo iš vienų rankų. Dėl to suorganizuoti pokylį jums tebus vienas malonumas.

Banketai tinkamoje sodyboje ar viloje

Jeigu neapsisprendžiate dėl pobūvio vietos, pasiūlome savo partnerių sodybą, vilą. Rekomenduojame tinkamiausią, atsižvelgę į tai, kiek svečių reikia sutalpinti, ar norėtųsi šalia gražaus ežero, upės, pirties ir kitų privalumų. Esant reikalui, nuomai pasiūlome savo partnerių kėdes, stalus, paviljonus, palapines, stalo tekstilę.

Ar tai būtų prašmatnus verslo banketas, ar šeimos šventė, turime visus reikalingus įgūdžius jiems organizuoti. Mūsų klientai pobūvio metu mėgaujasi svečių draugija ir neturi jokių rūpesčių dėl vaišių, kol mes su šypsena sukiojamės tarp stalų.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jeigu planuojate šventę ir Jums reikalingas maistas ar šventės dekoravimas, prašome užpildyti žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.
Kontaktai