Kokybiškas maistas šventėms

Maisto ruošimas – mūsų aistra, o maistas šventėms ir jo gaminimas išvažiuojamiesiems pobūviams – mūsų pašaukimas. Visa atliekame negailėdami laiko, energijos ir meilės. Pasirūpiname visapusišku šventės aptarnavimu: užkandžių, šaltų, karštų patiekalų, stalų ir šventės vietos dekoravimu, svečių aptarnavimu. Patiekalus deriname prie šventės stiliaus.

Savo valgiaraštyje turime sukaupę daugybę patiekalų įvairiems skoniams, virš 100 rūšių užkandžių, patiekalų vegetarams, veganams . Mūsų maistas šventėms gali būti ir tradicinis, ir įmantrus. Tiesiog ilgametė patirtis leidžia atsižvelgti į skirtingą kiekvieno kliento skonį.

Stengiamės, kad mūsų klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, todėl galime pasiūlyti šventės vietą. Bendradarbiaudami su švenčių vietomis, žinome kaip jos atrodo, ar yra šalia vandens telkinys, kiek svečių galima sutalpinti, kokie siūlomi patogumai.

Jeigu artėja vestuvės, vaikų gimtadienis, jubiliejus, krikštynos, verslo pietūs ar banketas, patikėkite maisto ruošos ir dekoro rūpesčius profesionaliai mūsų komandai. Dangiški įspūdžiai šventės metu džiugins ir jūsų gomurį, ir akį. Beliks atsipalaiduoti ir švęsti!

Maistas šventėms

Maisto ruošimas šventėms – su ypatingu ingredientu

 Mums maisto ruošimas šventėms prilygsta menui, kuriame svarbi kiekviena detalė – skonis, kvapas, išvaizda, dekoras. Viską gaminame tik savo rankomis iš aukščiausios kokybės, šviežių produktų, kuriuos įsigyjame iš patikimų tiekėjų. Pagardiname ypatingais ingredientais – meile bei dėmesingumu. Visa tai garantuoja jums nesibaigiantį mėgavimosi maistu procesą šventėje.

Maistas šventėms į namus

Mūsų tiekiamas maistas šventėms į namus – tai išlavintas skonis ir stilius.  Be abejo tai  išlaisvins Jus nuo daugybės rūpesčių.

Galėsite atsipalaiduoti ir švęsti jaukioje namų aplinkoje, jeigu visus šventės rūpesčius patikėsite profesionaliai mūsų komandai.

Esame paruošę meniu šventei namuose ar sodyboje kai nėra reikalingas mūsų aptarnavimas. Maistą pasiūlysime atsiimti pas mus Meistrų gt.11, Vilnius arba pristatysime į nurodytą vietą.

Specialius pasiūlymus šventei namuose rasite štai čia 

Maistas šventėms į namus bus patiektas laiku, šviežias, o karšti patiekalai dar šilti. Kartais žmonės neturi tinkamų sąlygų ruošti vaišes namuose, todėl ir esame mes. Turime tam visas sąlygas bei reikalingą įrangą. Galite užsisakyti pasirinktinai užkandžius, šaltuosius ar karštuosius patiekalus. Paruošime, serviruosime mūsų daugkartinio naudojimo induose arba vienkartiniuose induose, patogiai supakuosime, teliks tik patiekti ant stalo. Maistą galėsite atsiimti patys arba pristatysime į reikiamą vietą.

Karšti patiekalai transportuojami šilumą laikančiose termodėžėse.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jeigu planuojate šventę ir Jums reikalingas maistas ar šventės dekoravimas, prašome užpildyti žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.
Kontaktai