Kokybiškas maistas šventėms

Maisto ruošimas – mūsų aistra, o maistas šventėms ir jo gaminimas išvažiuojamiesiems pobūviams – mūsų pašaukimas. Visa atliekame negailėdami laiko, energijos ir meilės. Pasirūpiname visapusišku šventės aptarnavimu: užkandžių, šaltų, karštų patiekalų, desertų gaminimu, stalų ir šventės vietos dekoravimu, svečių aptarnavimu. Patiekalus deriname prie šventės stiliaus.

Savo valgiaraštyje turime sukaupę daugybę patiekalų įvairiems skoniams, virš 100 rūšių užkandžių, patiekalų vegetarams, veganams, alergiškiems žmonėms. Mūsų maistas šventėms gali būti ir tradicinis, ir įmantrus. Tiesiog ilgametė patirtis leidžia atsižvelgti į skirtingą kiekvieno kliento skonį. Norintiems išmėginti ar abejojantiems, siūlome įsigyti degustacinius užkandžių rinkinius, kurie padės apsispręsti ir garantuos gerą pasirinkimą.

Stengiamės, kad mūsų klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, todėl galime pasiūlyti šventės vietą. Bendradarbiaudami su daugybe sodybų, žinome kaip jos atrodo, ar yra šalia vandens telkinys, kiek svečių galima sutalpinti, kokie siūlomi patogumai.

Jeigu artėja vestuvės, vaikų gimtadienis, jubiliejus, krikštynos, verslo pietūs ar banketas, patikėkite maisto ruošos ir dekoro rūpesčius profesionaliai mūsų komandai. Dangiški įspūdžiai šventės metu džiugins ir jūsų gomurį, ir akį. Beliks atsipalaiduoti ir švęsti!

Maisto ruošimas šventėms – su ypatingu ingredientu

Būkite pasiruošę – gaivių, skalsių, įmantrių skonių ir spalvų fiestai! Tikrai taip, nes mums maisto ruošimas šventėms prilygsta menui, kuriame svarbi kiekviena detalė – skonis, kvapas, išvaizda, dekoras. Gaminame savo pačių rankomis iš aukščiausios kokybės, šviežių produktų, kuriuos įsigyjame iš patikimų tiekėjų. Jį pagardiname ypatingais ingredientais – meile bei dėmesingumu. Visa tai garantuoja jums nesibaigiantį mėgavimosi maistu procesą šventėje.

Maistas šventėms į namus

Mūsų tiekiamas maistas šventėms į namus – tai išlavintas skonis ir stilius, kuris padės sukurti rojaus kampelį, o jus išlaisvins nuo daugybės rūpesčių.

Galėsite atsipalaiduoti ir šėlti iki ryto jaukioje namų aplinkoje, jeigu visus šventės rūpesčius patikėsite profesionaliai mūsų komandai. Jums nekels problemų maisto ruošimasstalo dekoravimas, svečių aptarnavimas, nes visa atliksime mes. Paruošime maistą nuo pirštus verčiančių apsilaižyti užkandžių, karštų patiekalų iki gardžių desertų.

Jeigu nereikalinga aptarnavimo paslauga, tiesiog užsakykite maistą pas mus ir ramiai švęskite 🙂 Esame paruošę meniu šventei namuose ar sodyboje kai nereikalingas mūsų aptarnavimas. Maistą pasiūlysime atsiimti pas mus Meistrų gt.11, Vilnius arba pristatysime į nurodytą vietą.

Specialius pasiūlymus šventei namuose rasite štai čia 

Maistas šventėms į namus bus patiektas laiku, šviežias, o karšti patiekalai dar šilti. Kartais žmonės neturi tinkamų sąlygų ruošti vaišes namuose, todėl ir esame mes. Turime pakankamai vietos bei reikalingą įrangą. Galite užsisakyti pasirinktinai užkandžius, šaltuosius ar karštuosius patiekalus. Paruošime, serviruosime mūsų induose arba vienkartiniuose induose, patogiai supakuosime, teliks tik pasiimti ir patiekti ant stalo. Maistą galėsite paimti patys arba pristatysime į reikiamą vietą.

Esant poreikiui, galime pasiūlyti nuomai paviljonus, palapines, stalus, kėdes, stalo tekstilę. Tai mūsų partnerių paslaugą. Pagelbėsime užsakant.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jeigu planuojate šventę ir Jums reikalingas maistas ar šventės dekoravimas, prašome užpildyti žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.