MAISTAS ŠVENTĖMS

Kokybiškas maistas šventėms

Maisto ruošimas – mūsų aistra, o maistas šventėms ir jo gaminimas išvažiuojamiesiems pobūviams – mūsų pašaukimas. Visa atliekame negailėdami laiko, energijos ir meilės. Pasirūpiname visapusišku šventės aptarnavimu: užkandžių, šaltų, karštų patiekalų, desertų ir tortų gaminimu, stalų ir šventės vietos dekoravimu, svečių aptarnavimu. Patiekalus deriname prie šventės stiliaus. Gamindami desertus, deriname juos prie šventės ar įmonės logotipo spalvų.

UŽKANDŽIAI ŠVENTĖMS

Tikriausiai esate pastebėję, kaip smalsu vestuvėse ar krikštynose išragauti įmantrias užkandėles? Sunku įsivaizduoti šventę, kurioje jų nebūtų. Todėl mes esame tam, kad pradžiugintume jus ir jūsų svečius gardžiais ir stilingais užkandžiais. Mūsų užkandžiai šventėms tai mažyčiai meno kūriniai, kuriuose skoniai, poskoniai ir išvaizda susipina į darnią simfoniją, ja norisi mėgautis iki begalybės.

MAISTAS VESTUVĖMS

Vestuvių šventė – tarsi mažytis rojaus kampelis, simbolizuojantis amžiną, nesibaigiančią dviejų žmonių meilę. Jam sukurti reikalingas atitinkamas pasiruošimas, kuris dažniausiai tenka jauniesiems. Mes, profesionali „Food stories“ komanda, siūlome pilną vestuvių maitinimo paslaugų paketą tam, kad jaunieji turėtų kuo mažiau rūpesčių, ar tiesiog daug problemų išspręstų vienu telefono skambučiu mums.

VAIKŲ GIMTADIENIO VAIŠĖS

Ak, kaip mažieji laukia savo gimtadienio! Tikriausiai tai žino visi tėveliai, o vaiko gimtadienis tampa jiems mažyčiu iššūkiu, kai norisi nustebinti, pradžiuginti, sukelti juoką. Laimė, esame mes ir  prisiimame atsakomybę, kad vaikų gimtadienio vaišės būtų labai skanios, sveikos, padėtų sukurti bendrą šventės temą. Mums svarbi ir patiekalų išvaizda ir geras skonis.

KRIKŠTYNŲ VAIŠĖS

Krikštynos – labai graži šeimos šventė artimųjų būryje. Smagu, kai aplinkui klega ir dūksta vaikai, šnekučiuojasi suaugę. Tačiau kaip tėveliams tinkamai joms pasiruošti, kad būtų kuo mažiau įtampos ir streso? Tiesiog daug energijos reikalaujančią maisto ruošą verta patikėti profesionaliems meistrams. Surengę daugybę krikštynų, vestuvių, gimtadienio vaišių, galime pasiūlyti skanius, žaismingus užkandžius, patiekalus bei desertus, skirtus ir vaikams ir suaugusiems.

VAIŠĖS KITOMS PROGOMS

Maisto ruošimas šventėms mums prilygsta aukščiausio lygio menui.

Tikras menininkas šedevrą kuria savo paties rankomis, pajungia talentą, patirtį, įkvėpimą, aistrą ir meilę. Lygiai taip pat ir mes gamindami maistą sujungiame visus šiuos elementus. Taip gimsta kokybiškas, estetiškas, nepaprastai skanus maistas šventėms.

ŠVENČIŲ DEKORAVIMAS

Ak, kaip mes, moterys, mokame džiaugtis kiekviena smulkmena, kiekviena detale! O dar kai mielos detalės puošia mūsų šventę, vestuves, krikštynas, kokia palaima akims! Galbūt dėl to toliau patariame skaityti švelniajai lyčiai, nes pasakosime, kaip moteris moteriai apie šventės dekoravimo galimybes ir stilių.

Nepergyvenkite, jeigu nežinote, kaip papuošti savo šventę, vestuves ar krikštynas.

MENIU JŪSŲ ŠVENTEI

Mes mėgstame iššūkius, o savo meilę darbui perduodame maisto gamybos procese. Todėl mūsų gaminamas maistas pobūviams yra tarsi kūrybinė išraiška, stebinanti mūsų klientus. Atsižvelgiant į progą, galime pasiūlyti kelis meniu variantus, kuriuos visuomet deriname pagal kliento pageidavimą.

Žinome, kad šventės metu maistas yra labai svarbus, todėl stengiamės pamaloninti net ir išrankiausio svečio gomurį. Todėl visuomet atsižvelgiame į tai, ar šventės metu svečių tarpe yra vegetarų, veganų ar tam tikriems maisto produktams alergiškų žmonių.