MAISTAS VESTUVĖMS

Vestuvių šventė – tarsi mažytis rojaus kampelis, simbolizuojantis amžiną, nesibaigiančią dviejų žmonių meilę. Jam sukurti reikalingas atitinkamas pasiruošimas, kuris dažniausiai tenka jauniesiems. Mes, profesionali „Food Stories“ komanda, siūlome pilną vestuvių maitinimo, dekoravimo ir aptarnavimo paslaugų paketą tam, kad jaunieji turėtų kuo mažiau rūpesčių.

Maistas vestuvėms ir dekoras gražiai apjungiamas

Paruošime malonumus akiai ir gomuriui jūsų vestuvių šventėje, pasirūpindami visapusiška maisto ruoša bei puošyba, nuo delikačių užkandžių, karštų patiekalų iki desertų. Visi patiekalai bus ne tik fantastiškai skanūs, bet ir puikios išvaizdos, priderinti prie šventės stiliaus. Maistas vestuvėms gaminamas iš sveikų ir natūralių, aukštos kokybės produktų, pristatomas tik šviežias.

Aptarnaujame šventę, atsivežame visus reikalingus indus bei stalo tekstilę. Ir čia dar ne viskas! Patiekalus papuošiame, atsižvelgdami į bendrą vestuvių stilių. Gamindami desertus, deriname juos prie šventės spalvų. Profesionaliai dekoruojame stalus, šventės vietą . Mums ne naujiena stilingos vestuvės, kurioms reikia ypatingos išmonės ir patirties maisto ir dekoro srityse. Gražiai apjungiame šias abi dalis.

Teminės vestuvė

Pagal Jūsų vestuvių temą ar stilių pasiūlysime atitinkamą valgiaraštį, papuošime maistą ir stalus. Pavyzdžiui, itališko stiliaus vestuvėse stalus nukrauname įvairiausiais gardžiais sūriais, užtepėlėmis, vytintomis mėsytėmis, pačių marinuotomis alyvuogėmis, itališka duonele, įspūdingu sūrio tortu. Čia tik nedidelė dalis to, ką mes darome. Išklausysime jūsų pageidavimus bei viziją, parinksime išskirtinai Jums maisto vestuvėms meniu. Valgiaraštyje turime patiekalų vegetarams, veganams ar alergiškiems žmonėms. Norintiems paragauti, pasiūlysime įsigyti degustacinį užkandžių rinkinį.

Su didele meile gaminame maistą. Su ja sumaišome ilgametę patirtį, išlavintą skonį, kruopščiai atrinktus, kokybiškus maisto produktus. Taip gimsta gardus maistas vestuvėms.

Kitos paslaugos

Kad išlaisvintume jaunuosius nuo daugybės rūpesčių, galime pasiūlyti šventės vietą. Bendradarbiaujame su daugybe sodybų ir žinome, kaip kiekviena atrodo, kokius patogumus siūlo, kiek svečių gali sutalpinti.

Dekoruosime Jūsų šventę. Pasirūpinsime visomis smulkmenomis, reikalingomis sukurti šventės stilių.

Nuomai galime pasiūlyti mūsų partnerių kėdes, stalus, palapines, paviljonus.

Mūsų tikslas – suteikti kuo daugiau kokybiškų paslaugų iš vienų rankų, kad jaunieji turėtų mažiau rūpesčių ir galėtų pasinerti į šventės sūkurį.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jeigu planuojate šventę ir Jums reikalingas maistas ar šventės dekoravimas, prašome užpildyti žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.