Mes mėgstame iššūkius, o savo meilę darbui perduodame maisto gamybos procese. Todėl mūsų gaminamas maistas pobūviams yra tarsi kūrybinė išraiška, stebinanti mūsų klientus. Atsižvelgiant į progą, galime pasiūlyti kelis meniu variantus, kuriuos visuomet deriname pagal kliento pageidavimą.

Žinome, kad šventės metu maistas yra labai svarbus, todėl stengiamės pamaloninti net ir išrankiausio svečio gomurį. Todėl visuomet atsižvelgiame į tai, ar šventės metu svečių tarpe yra vegetarų, veganų ar tam tikriems maisto produktams alergiškų žmonių.

Galime pasiūlyti ir atskirą maisto meniu Jūsų mažiesiems šventės svečiams, atsižvelgdami į jų poreikius, mėgstamus produktus. Juk maistas šventėms gali būti žaismingas, kūrybiškas ir keliantis nuotaiką!

Vestuvės – viena gražiausių švenčių. Turime didelę patirtį vestuvių versle. Paruošime vestuvių meniu. Aptarsime ir kartu parinksime Jums tinkamiausią variantą. Esant poreikiui , pasiūlysime šventės dekoravimo paslaugą.

Šventei namuose turime paruošę kelis pasiūlymus, kuriuos rasite štai čia 

Draugų vakarėliui, gimtadieniui, įmonės renginiui ar bet kokiai kitai šventei galime pasiūlyti itin platų užkandžių pasirinkimą. Mūsų siūlomus užkandžius patogiai užsakysite elektroninėje parduotuvėje štai čia 

Kavos pertraukėlės. Paruošime užkandžius, kavą, arbatą, desertus. Jeigu bus poreikis, aptarnausime renginį. Kavos pertraukėlių meniu štai čia 

Šventės akcentu gali tapti ir šokolado fontanas. 5 kg šio nuostabaus šilto belgiško šokolado tikrai pradžiugins ir didelį, ir mažą . Šokoladą skanausite su zefyrais, vaisiais ar sausainiais.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jeigu planuojate šventę ir Jums reikalingas maistas ar šventės dekoravimas, prašome užpildyti žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.
Kontaktai