MAISTAS VISOMS PROGOMS

Kokybiškas maistas šventėms

Maisto ruošimas – mūsų aistra, o maistas šventėms ir jo gaminimas išvažiuojamiesiems pobūviams – mūsų pašaukimas. Visa atliekame negailėdami laiko, energijos ir meilės. Pasirūpiname visapusišku šventės aptarnavimu: užkandžių, šaltų, karštų patiekalų, desertų ir tortų gaminimu, stalų ir šventės vietos dekoravimu, svečių aptarnavimu. Patiekalus deriname prie šventės stiliaus. Gamindami desertus, deriname juos prie šventės ar įmonės logotipo spalvų.

ŠVENČIŲ DEKORAVIMAS

Ak, kaip mes, moterys, mokame džiaugtis kiekviena smulkmena, kiekviena detale! O dar kai mielos detalės puošia mūsų šventę, vestuves, krikštynas, kokia palaima akims! Galbūt dėl to toliau patariame skaityti švelniajai lyčiai, nes pasakosime, kaip moteris moteriai apie šventės dekoravimo galimybes ir stilių.

Nepergyvenkite, jeigu nežinote, kaip papuošti savo šventę, vestuves ar krikštynas.

RENGINIŲ APTARNAVIMAS

Jūsų gera nuotaika ir nusiteikimas šventės metu – geriausias mūsų darbo įvertinimas. Visuomet stengiamės, kad mūsų klientai vakarėlyje jaustųsi patogiai ir žinotų, jog dėl nieko nereikia jaudintis. Kai maistas gardus, stalo dekoravimas džiugina, o aptarnaujantis personalas pobūvio metu elgiasi maloniai ir rūpestingai, su šypsena ir su nuotaika, kiekvienas svečias jausis gerai.

MAITINIMAS RENGINIŲ METU

„Food stories“ – tai preciziškai paruoštas maistas, padedantis kurti solidų ir vaišingą verslo įvaizdį.

Tikriausiai sutiksite, kad verslo renginių metu mažiausiai norisi galvoti apie maisto gaminimą. Iš tiesų, jums nereikia apie tai galvoti. Mes visapusiškai pasirūpinsime maitinimu bei aptarnavimu. Galbūt jūsų verslo renginiai, seminarai yra su nakvyne, tęsiasi kelias dienas – mes patieksime skanius pusryčius, pietus, vakaro užkandžius, vakarienę. Su didele meile pagamintas maistas iš šviežių ir natūralių produktų „užtaisys“ renginio svečius gera nuotaika.