ŠVENČIŲ DEKORAVIMAS

Ak, kaip mes, moterys, mokame džiaugtis kiekviena smulkmena, kiekviena detale! O dar kai mielos detalės puošia mūsų šventę, vestuves, krikštynas, kokia palaima akims! Galbūt dėl to toliau patariame skaityti švelniajai lyčiai, nes pasakosime, kaip moteris moteriai apie šventės dekoravimo galimybes ir stilių.

Nepergyvenkite, jeigu nežinote, kaip papuošti savo šventę, vestuves ar krikštynas.

Švenčių dekoravimas vienoje tematikoje

Mes esame tam, kad padėtume sukurti vientisą pokylio stilių, kuriame derėtų maisto ir papuošimų spalvos bei dekoracijos. Mums patinka kurti, kai turime daug laisvės. Atsidėję kūrybai, įsijautę ir pagauti įkvėpimo padarome iš tiesų gražių darbų. Tuo pačiu įsiklausome į klienčių(tų) poreikius, pasidaliname patirtimi, patariame ir kartu randame tinkamus sprendimus.

Pasistengsime išpildyti jūsų lūkesčius ir sukurti šventės stilių artimą jūsų skoniui, dekoro elementus pritaikysime prie pasirinktos šventės temos. Turime daug itin mielų daikčiukų. Nors tai tik detalės, bet jos atlieka svarbų vaidmenį, kuriant išbaigtą dekorą. Vaišių stalas ir desertų stalas nemažiau svarbūs, tad jiems taip pat skiriamas ypatingas dėmesys. Turime sukaupę gražiausių ir įvairiausių indų, kuriuos parenkame individualiai kiekvienai šventei.

Papuošime ne tik vestuves, bet ir krikštynas, vaiko gimtadienį, jubiliejų ar įmonės vakarėlį.

Švenčių dekoravimas yra mūsų aistra.  Kiekviena šventė – naujas mūsų kūrinys. Tai naujas įkvėpimas, nauji jausmai, naujos idėjos. Stengiamės nesikartoti ir kiekvieną šventę padaryti išskirtine. Galbūt tai viena iš priežasčių, kodėl klientai sugrįžta ir kitoms progoms.

* Švenčių sezono metu ( nuo balandžio iki spalio mėnesio) dekoruojame tik šventes, kurioms tiekiame maistą. 

Kiek tai kainuoja?

Kyla labai individualus klausimas, kiek galėtų kainuoti vestuvių dekoravimas? Tai priklauso nuo jūsų norų, kartu sukurto šventės stiliaus ir, žinoma, jūsų galimybių. Nebijokite, jei norite, kad pokylio dekoras pasiliktų svečių atmintyje ir jų mobiliuosiuose telefonuose, kaina nebūtinai turi siekti debesis. Mes tai įrodysime.

Šventės dekoravimas mūsų klientams kainuoja pigiau, nes kartu teikiame maisto ruošimo paslaugas. Abiejose srityse esame profesionalai, o dėl to laimi tik klientai.

Jums bus suteiktos šios šventės dekoro paslaugos:

  • stalų ir aplinkos puošimas gyvomis gėlėmis;
  • saldaus ir vaišių stalo dekoravimas;
  • stalo tekstilės nuoma. Galimas audinių ir spalvų pasirinkimas;
  • krištolinių lėkščių ir polėkščių nuoma ;
  • Kėdžių, stalų, paviljonų, palapinių, senovinių baldų nuoma. Tai mūsų partnerių paslaugą, kurią mes siūlome ir viskuo pasirūpiname, palengvindami rūpesčius Jums.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jeigu planuojate šventę ir Jums reikalingas maistas ar šventės dekoravimas, prašome užpildyti žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.
Kontaktai