Sėkmingai konferencijai ar seminarui, be abejo, reikalingas tinkamas pasiruošimas. Konferencija bus beveik ideali, jeigu susirinkę žmonės galės pabendrauti, apsikeisti mintimis ir jau čia, vietoje, susirasti naudingų kontaktų.

Neatsiejama konferencijos ar seminaro dalis yra kavos pertraukėlė. Kavos, arbatos gėrimas renginyje – skirtas ne troškuliui numalšinti, o padėti dalyviams susipažinti, bendrauti. Tai žmones vienijantis ir suburiantis procesas, kurio dėka geriau pavyksta atsipalaiduoti ir sutelkti dėmesį kitoje renginio dalyje.

Kavos pertraukėlė gali nekelti rūpesčių

Puikiai suprantame kaip sudėtinga pravesti renginį ir dar pasirūpinti užkandžiais, saldumynais, kava ir arbata. Išspręskite tai vienu skambučiu mums ir mes tuo pasirūpinsime. Jeigu Jums sunku nuspręsti, kiek ir kokie užkandžiai reikalingi, mielai patarsime ir paruošime pasiūlymą. Atsivešime staltieses, visus reikalingus indus, gražiai serviruosime stalą. Kavą ir arbatą patieksime dar garuojančią, o prie jos pasiūlysime savo pačių gamintus šviežius užkandžius, vieno kąsnio sumuštinius, lengvus desertus. Esant pageidavimui, aptarnausime pertraukėlių metu.

Pasiūlysime jums geriausią kainos ir kokybės santykį.  Esame savo srities profesionalai, o sujungus jūsų ir mūsų pajėgas, renginys taps dar solidesnis bei gyvesnis. Pažadame, sulauksite puikių atsiliepimų iš seminaro ar konferencijos dalyvių.

Pasiūlymus kavos pertraukėlei rasite šiame skyriuje

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jeigu planuojate šventę ir Jums reikalingas maistas ar šventės dekoravimas, prašome užpildyti žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.
Kontaktai