Džiaugiamės ir dėkojame, kad užsakote pas mus . Stengiamės priimti visus Jūsų užsakymus. Tačiau kartais tenka atsiprašyti, nes  vasaros metu dėl didelio darbų kiekio nėra galimybės priimti visų užsakymų.
Tai ypač aktualu nuo gegužės iki spalio mėnesio. Tad jeigu nebūtų galimybės priimti Jūsų užsakymo, apie tai būtinai informuosime kuo skubiau. Dėkojame už supratimą 🙂

Užsakymų priėmimas
Užsakymus pateikite Jums patogiu laiku. Tačiau ne vėliau nei 3-4 dienos iki Jūsų šventės. Bet jeigu mūsų pagalbos prireikė skubiai, skambinkite ar rašykite , pamėginsime rasti sprendimą ir Jums pagelbėti 🙂

Sekmadieniais ir pirmadieniais mes ilsimės :)

Užsakymo pateikimas, apmokėjimas
Norimus užkandžius ar patiekalus įdėkite į krepšelį. Toliau sekite nurodymus.

Apmokėti galima dalimis ( avansas mokamas pavedimu, o likutis grynais pinigais ) arba pilna suma pavedimu.

Apie užsakymo patvirtinimą informuosime darbo dienomis nurodytu el.paštu, atsiųsdami išankstinę sąskaitą faktūrą avanso ar pilnam apmokėjimui. Apmokėjimas atliekamas bankiniu pavedimu.

Užsakymo pakavimas ir transportavimas
Maistas pakuojamas vienkartiniuose padėkluose ar indeliuose. Šie vienkartiniai indai yra tinkami serviravimui ant stalo . Viskas uždengiama maistine plėvele. Jums teliks nuimti plėvelę ir patiekti ant stalo. Nuotraukose matomi mūsų naudojami vienkartiniai padėkliukai (juodos ir sidabro spalvos) ir indeliai.

Tačiau toks maisto pateikimo būdas ne visada gali būti Jums tinkamas. Tad rekomenduojame atsižvelgti į šventės pobūdį ir, esant poreikiui, maistą perdėti į daugkartinio naudojimo indus.
Jeigu užsakymą atsiimate iš mūsų patys, supakuoti užkandžiai sudedami į vienkartines dėžes patogiam ir saugiam transportavimui.

Jūsų asmeninei šventei ar įmonės renginiui galime pasiūlyti ir įprastus, daugkartinio naudojimo indus. Jeigu būtų toks poreikis, tiesiog informuokite 🙂 Už indus imamas užstatas.

Jeigu šventę planuojate su mūsų daugkartinio naudojimo indais, pasistengsime pasiūlyti juos pagal šventės temą, stilių, spalvą. Tiesiog pasikalbėkime apie Jūsų poreikius 🙂 Galime pasiūlyti ir stalo tekstilę.

Atsiėmimas ir pristatymas

Užsakymai pristatomi Vilniuje, Vilniaus rajone, Šalčininkuose ir Šalčininkų rajone

Minimali užsakymo suma atsiimant Vilniuje – 50 eur ( Meistrų gt.11, 02189 )
Minimali suma pristatant Vilniuje ir Vilniaus rajone – 80 eur . Papildomai skaičiuojamas 6 eur pristatymo mokestis. Esant didesniam nei 14 km atstumui, suma perskaičiuojama
Minimali suma pristatant Šalčininkuose ir rajone – 180 eur . Papildomai skaičiuojamas 28 eur pristatymo mokestis.

 

Atlikus užsakymą, matysite štai šiuos pristatymo būdus :
* Atsiėmimas – Meistrų gt.11, 02189, Vilnius – 0,00 eur
* Pristatymas Vilniuje, vienkartiniuose induose – 6,00 eur (esant didesniam nei 14 km atstumui, pristatymo kaina perskaičiuojama)
* Pristatymas į Šalčininkus – 28,00 eur