Džiaugiamės ir dėkojame, kad užsakote pas mus . Stengiamės priimti visus Jūsų užsakymus. Tačiau kartais tenka atsiprašyti, nes dėl didelio darbų kiekio neturime galimybės priimti visų norinčių 🙂
Tai ypač aktualu nuo gegužės iki spalio mėnesio. Tad jeigu nebūtų galimybės priimti Jūsų užsakymo, apie tai būtinai informuosime kaip įmanoma greičiau. Dėkojame už supratimą 🙂

Užsakymų priėmimas
Užsakymus pateikite Jums patogiu laiku. Tačiau ne vėliau nei 3-4 dienos iki Jūsų šventės. Bet jeigu mūsų pagalbos prireikė skubiai, skambinkite ar rašykite , pamėginsime rasti sprendimą ir Jums pagelbėti 🙂

Sekmadieniais ir pirmadieniais užsakymų nevykdome
Į laiškus ir skambučius atsakome darbo dienomis (I-V) nuo 8 iki 17.30 val.
Kitu laiku į laiškus atsakome pagal galimybes.

Užsakymo pateikimas, apmokėjimas
Norimus užkandžius ar patiekalus įdėkite į krepšelį. Toliau sekite nurodymus.

Apmokėti galima dalimis ( avansas mokamas pavedimu, o likutis grynais pinigais ) arba pilna suma pavedimu.

Apie užsakymo patvirtinimą informuosime darbo dienomis nurodytu el.paštu, atsiųsdami išankstinę sąskaitą faktūrą avanso ar pilnam apmokėjimui. Apmokėjimas atliekamas bankiniu pavedimu.

Užsakymo pakavimas ir transportavimas
Maistas pakuojamas vienkartiniuose padėkluose ar indeliuose. Šie vienkartiniai indai yra tinkami serviravimui ant stalo . Viskas uždengiama maistine plėvele. Jums teliks nuimti plėvelę ir patiekti ant stalo. Nuotraukose matomi mūsų naudojami vienkartiniai indeliai ir padėkliukai (juodos ir sidabro spalvos). Pakuotė gali keistis keičiantis pasiūlai pas tiekėjus.

Tačiau toks maisto pateikimo būdas ne visada gali būti Jums tinkamas. Tad rekomenduojame atsižvelgti į šventės pobūdį ir, esant poreikiui, maistą perdėti į daugkartinio naudojimo indus.
Jeigu užsakymą atsiimate iš mūsų patys, supakuoti užkandžiai sudedami į vienkartines dėžes patogiam ir saugiam transportavimui.

Jūsų asmeninei šventei ar įmonės renginiui galime pasiūlyti ir įprastus, daugkartinio naudojimo indus. Jeigu būtų toks poreikis, tiesiog informuokite 🙂 Už indus imamas užstatas.

 

Atsiėmimas ir pristatymas

Užsakymai pristatomi Vilniuje, Vilniaus rajone, Šalčininkuose ir Šalčininkų rajone

Pristatymo / atsiėmimo laikas nuo 9:30 iki 17:30 val. Laikas pasirenkamas užsakymo metu.

Pristatymo / atsiėmimo laikas šeštadienį nuo 9:30 iki 15:30 val. Laikas pasirenkamas užsakymo metu.

Minimali užsakymo suma atsiimant Vilniuje – 50 eur ( Meistrų gt.11, 02189 )
Minimali suma pristatant Vilniuje ir Vilniaus rajone – 80 eur . Papildomai skaičiuojamas 6,50 eur pristatymo mokestis. Esant didesniam nei 14 km atstumui, suma perskaičiuojama
Minimali suma pristatant Šalčininkuose ir rajone – 180 eur . Papildomai skaičiuojamas 28 eur pristatymo mokestis.

 

Atlikus užsakymą, matysite štai šiuos pristatymo būdus :
* Atsiėmimas – Meistrų gt.11, 02189, Vilnius – 0,00 eur
* Pristatymas Vilniuje, vienkartiniuose induose – 6,50 eur (esant didesniam nei 14 km atstumui, pristatymo kaina perskaičiuojama)
* Pristatymas į Šalčininkus – 28,00 eur