KRIKŠTYNŲ VAIŠĖS

Krikštynos – labai graži šeimos šventė artimųjų būryje. Smagu, kai aplinkui klega ir dūksta vaikai, šnekučiuojasi suaugę. Tačiau kaip tėveliams tinkamai joms pasiruošti, kad būtų kuo mažiau įtampos ir streso? Tiesiog daug energijos reikalaujančią maisto ruošą verta patikėti profesionaliems meistrams. Surengę daugybę krikštynų, vestuvių, gimtadienio vaišių, galime pasiūlyti skanius, žaismingus užkandžius, patiekalus bei desertus, skirtus ir vaikams ir suaugusiems.

Krikštynų vaišės ir mažiesiems ir suaugusiems

Vaišės šiai progai išsiskiria iš kitų tuo, kad patiekalai turi būti skanūs ir mažiesiems, ir suaugusiems. Savo valgiaraštyje turime patiekalų skirtų būtent vaikams. Jiems pasiūlome žaismingų, sveikų užkandžių, spalvingų desertų. Vis daugiau tėvų išreiškia pageidavimą, kad vaikų gimtadienio ar krikštynų vaišės būtų sveikos. Tai žinodami naudojame tik natūralius, šviežius produktus.

Visą valgiaraštį sudarome atsižvelgę į jūsų šventės viziją bei individualų skonį. Išklausę pageidavimus, galime pasiūlyti tradicinio ar gurmaniško skonio vaišes, patiekalus vegetarams, veganams ar alergiškiems žmonėms.

Šventės stilius svarbu, kaip ir geras skonis

Nuolat siekiame tobulumo, todėl mums svarbi kiekviena detalė: maisto skonis ir išvaizda.  Siekiame, kad mūsų sukurtos vaišės krikštynų stalui atrodytų stilingai ir patrauktų vaikų akį. Išsiaiškiname, kokios spalvos turėtų vyrauti šventėje, atsižvelgdami į tai dekoruojame vaišes ir stalus. Taip pat galime patarti, pasiūlyti žaismingą spalvinę gamą mergaitės ar berniuko krikštynoms. Gera švęsti, kada skoniai ir vaizdas susilieja į darnią visumą.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jeigu planuojate šventę ir Jums reikalingas maistas ar šventės dekoravimas, prašome užpildyti žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.
Kontaktai