„Food stories“ – tai preciziškai paruoštas maistas, padedantis kurti solidų ir vaišingą verslo įvaizdį.

Tikriausiai sutiksite, kad verslo renginių metu mažiausiai norisi galvoti apie maisto gaminimą. Iš tiesų, jums nereikia apie tai galvoti. Mes visapusiškai pasirūpinsime maitinimu bei aptarnavimu. Galbūt jūsų verslo renginiai, seminarai yra su nakvyne, tęsiasi kelias dienas – mes patieksime skanius pusryčius, pietus, vakaro užkandžius, vakarienę. Su didele meile pagamintas maistas iš šviežių ir natūralių produktų „užtaisys“ renginio svečius gera nuotaika.

Puiki išvaizda ir skonis tobulam įmonės įvaizdžiui

Ar maisto išvaizda gali nustebinti įmonės vakarėlyje, gimtadienyje? Pas mus tikrai taip, nes gaminame desertus bei tortus su įmonės logotipo spalvomis ir elementais. Tai ypač aktualu, kada renginyje dalyvauja daug svečių, galite juos nustebinti.

Dekoruojame stalus, atsižvelgdami į pobūvio stilių, norimą sukurti įvaizdį.

Verslo pietūs ir kitos progos

Vykstant ilgesniam susirinkimui, konferencijai, verslo pietūs tampa būtini dėl kelių priežasčių. Pamaitinami išalkę žmonės ir parodomas svetingumas verslo partneriams. Užsakykite verslo pietus pas mus. Atsižvelgę į jūsų svečių skonius ir įpročius, parinksime tinkamą meniu. Išalkę neliks nei vegetarai, nei veganai, nei alergiški žmonės, nes turime jiems išskirtinių patiekalų.

Kavos pertraukėlė – aktuali seminarų, konferencijų metu. Suorganizuosime ją nuo – iki.

Rengiame furšetus ir banketus, maistą suaugusių bei vaikų stovykloms. Kadangi naudojame tik šviežiausius, itin geros kokybės produktus, mūsų paslaugos yra tinkamos vaikų maitinimui.

Artėjant Šv. Kalėdoms prasideda kalėdinių vakarėlių metas. Savo įmonės šventinį vakarą patikėkite mums. Paruošime dieviško skonio patiekalus, stalus papuošime akį traukiančiomis kalėdinėmis dekoracijomis.