MAISTAS VAIKŲ GIMTADIENIAMS

Ak, kaip mažieji laukia savo gimtadienio! Tikriausiai tai žino visi tėveliai, o vaiko gimtadienis tampa jiems mažyčiu iššūkiu, kai norisi nustebinti, pradžiuginti, sukelti juoką. Laimė, esame mes ir  prisiimame atsakomybę, kad vaikų gimtadienio vaišės būtų labai skanios, sveikos, padėtų sukurti bendrą šventės temą. Mums svarbi ir patiekalų išvaizda ir geras skonis.

Užkandžiai vaikų šventėms ir patarimai užsakant, skyriuje Užkandžiai vaikams

Užkandžiai vaikams
218 Sumuštinis Dinozauras
210 Sumuštinis Boružėlė

Gimtadienio patiekalai

Mažieji dažnai nemėgsta kažko įmantraus, dar neragauto, todėl vaiko gimtadienio patiekalai turi būti iš žinomų jiems, sveikų produktų, tačiau tuo pačiu ir šventiški. Tam esame paruošę užkandžių ir desertų, skirtų būtent mažiesiems. Jų išvaizda gali priminti vaikams mielus gyvūnėlius, boružėlę, grybą ar laivelį, o gaminimui naudojami mažųjų jau išragauti produktai.

Vaikams labai patinka mūsų nuostabieji mini mėsainiai, su pačių kepta šviežia bandele. Mažieji pirštelius nusikąs viską beragaudami 🙂  Bet, ką gi, bus tų pirštelių, mums svarbiausia, kad šią dieną jie jaustųsi pačiais laimingiausiais žmogučiais.

Mūsų siūlomi užkandžiai vaikams elektroninėje parduotuvėje 

Turime ir paruoštų rinkinių vaikų gimtadienio šventei. Kiekiai apskaičiuoti  apie tris valandas trunkančiai šventei vaikų kambaryje. Jums tinkamą rinkinį pasirinkite štai čia.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jeigu planuojate šventę ir Jums reikalingas maistas ar šventės dekoravimas, prašome užpildyti žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.
Kontaktai