Atsiliepimai
Atsiliepimai:
No Title
Labai patiko tiek maistas, tiek aptarnavimas.
No Title
Norėjome nuoširdžiai padėkoti už nuostabų darbą ! Dekoracijos buvo nerealios, maistas fantastiškas, o aptarnaujantis personalas nepaprastai malonus ir dėmesingas 🙂 Jūsų pagalba turėjome nuostabią šventę 🙂 Labai labai didelis Jums ačiū :))
No Title
Ačiū, kad paskutinę minutę mums pagelbėjote su užkandžiais. Kaip visada likome patenkinti ir skoniu, ir patiekimu 🙂
No Title
Kristina, kaip ir sakiau jūs mums esate atradimas ! Aptarnavimas tobulas, merginos labai malonios ir tikros profesionalės , dirbo kaip bitutės. Maistas mums labai labai patiko .Estetinis vaizdas ir skonis tiesiog wow !! O jūs Kristina esate nuostabi. Šventę visą ruošėte kaip sau, kiekviena detale jums buvo svarbi… Akivaizdu kad jūs neturite konkurencijos, nes dar taip profesionaliai dirbant nei vieno maisto tiekėjo nemačiau ! Įgyvendinote nuo a iki z mano norus ir tai buvo tiesiog tobula. Kai pamačiau salę, tik viena mintis buvo ,kad Kristina yra GERIAUSIA! Labai rekomenduojame ! Tik jūsu komanda rinksiuosi sekančiai šventei? Ačiū kad manimi patikėjote ir įgyvendinote mano idėjas. Finišas buvo tobulas jūsu dėka !!!
No Title
Tokių skanių vaišių, užsakytų į namus, dar nesame turėję. Visi namiškiai buvo sužavėti. Kiekvienas kąsnis paruoštas iki smulkmenų ir su meile 🙂 Kiekvienas patiekalas vienas už kitą skanesnis. O vieno kąsnio sumuštinukai – tobulybė ! Didelės porcijos. Užtenka pasimėgauti ir kitą dieną po šventės 🙂 Didžiausios ir šilčiausios rekomendacijos ! 🙂 Linkime daug tokių patenkintų klientų kaip mes 🙂
Dar keli atsiliepimai iš Google
Antanas Paulauskas
★★★★★
Tikri savo srities profesionalai. Žmonės, kuriems galima patikėti šeimos švenčių organizavimą. Apie tokias krikštynas savo dukrytei net negalėjome pasvajoti. Viskas buvo labai skanu, daug ir gražiai patiekta. Ačiū dar kartą Kristinai ir jos komandai.
Vilmantė Germanavičienė
★★★★★
Kristinos ruoštą maistą vestuvių puotai mums nuoširdžiai rekomendavo daug mačiusi šventei išnuomotos vilos šeimininkė. Ir iš tiesų – vestuvių dieną stalas buvo gražiai padengtas ir labai gausus, visko užteko su kaupu. Ryte labai skaniai valgėme pusryčius. Mes Jūsų nepamiršime, be galo dėkingi – Vilmantė ir Dainius 🙂
Šaltinis: Google atsiliepimai
Pateikti atsiliepimą
Jūsų atsiliepimai mums – neįkainojami. Kiekvienas žodis, kurį parašote, padeda mums tobulėti, suprasti jūsų lūkesčius ir kurti dar jaukesnes šventes. Esame be galo dėkingi visiems, kurie skyrė laiko pasidalinti savo patirtimi. Jeigu dar nesate matę, kviečiame pasižvalgyti po populiariausių užkandžių pasirinkimus – juos dažnai renkasi klientai, kurie vėliau palieka šiuos gražius atsiliepimus.