Atsiliepimai:

No Title

Rated 5 out of 5
2019 23 spalio

Patys tobuliausi maitintojai, su kuriais teko dirbti!! Profesionalumas aukščiausio lygio – nuo smulkmenų iki galutinio rezultato 🙂 Maistas – skanus, šviežias, įvairus; pateikimas – gražus, subtilus, išlaikytas. Personalas – draugiškas, girdintis 🙂 Kristina, nuoširdžiausias ačiū už viską, Jūs nuostabi, Jūsų komanda taip pat!! Visos šventės metu girdėjau tik susižavėjimo aikčiojimus, kaip viskas skanu bei gražu 🙂 Tikiu, kad dar ne kartą susitiksime bei padirbėsime kartu 😉 Dar kartą – AČIŪ ir begalinės rekomendacijos iš visos <3

Julija ir Vision Express komanda 😉

Julija ir Vision Express komanda

No Title

Rated 5 out of 5
2019 22 spalio

Čia dirba labai šauni komanda, atlieka užsakymus operatyviai ir labai laiku, netgi skubius užsakymus. Kas svarbiausia ir kas labiausiai patiko mūsų įmonės darbuotojams, kad užkandžiai ir visi skanėstai buvo labai išvaizdūs ir beabėjo labai skanūs. Tikrai galima pakankamai sočiai pavalgyti/paužkandžiauti už prieinamą ir protingą kainą. Linkime sėkmės Jūsų darbuose ir būtinai greitai vėl užsisakysime iš Jūsų! Dėkui pone Kristina!

Locatory.com įmonė

No Title

Rated 5 out of 5
2019 20 rugpjūčio

Kristina yra visiška savo srities profesionalė, labai atsakinga ir kūrybinga. Kai ją pasirinkome savo vestuvėms (60 žmonių skaičiui), buvome ramūs dėl maisto, desertų, bet tada dar pati nežinojau, kokio dekoro noriu. Vėliau nusiunčiau porą nuotraukų ir tai buvo viskas, kad Kristina vestuvių dieną šventės vietoje sukurtų tikrų tikriausią meną 🙂 Maistas buvo be galo skanus ir gražiai patiektas, o torto pusryčiams liko laaabai nedaug, nes visi trys skoniai buvo pasakiški. Beje, Kristinos komanda taip pat yra nereali – joje atsakingai darbuojasi šilti ir paprasti žmonės, kurių dėka vakaras bei rytas praėjo be jokių nesklandumų. Drąsiai rekomenduoju Kristiną visoms šventėms!

Nora Tuskenienė

No Title

Rated 5 out of 5
2019 20 gegužės

AČIŪ AČIŪ AČIŪ!!! Maistas nuostabus, svečiai liko nustebinti maisto skoniu ir kokybe. Bendravimas vyko sklandus, padavėjai šaunuoliai. Vestuvių svečiai norėtų gauti maisto receptukus 🙂 Saldus stalas… tiesiog trūksta žodžių kaip skanu. Vaikų stalas vertas atskiro paminėjimo, vaikai ir “suvaikėję” buvo sužavėti.Rekomenduoju. Kitoms progoms užsisakysime būtinai. Džiaugiamės Jus atradę! ❤️❤️

Kristina

No Title

Rated 5 out of 5
2018 16 balandžio

Ačiū Kristinai ir visai jos komandai ne tik už profesionalų darbą, puikią komunikaciją, bet ir pozityvią energiją, kuri persidavė ir visai šventės nuotaikai. Ačiū, kad mylite savo darbą, nes ta meilė ir Jūsų pastangos matosi kiekvienoje Jūsų darbo smulkmenoje. Esame patenkinti ir rekomendavome visiems savo draugams. Sėkmės!

Julius

No Title

Rated 5 out of 5
2017 1 liepos

Dirbome su Kristina vaikų stovykloje, vaikai liko patenkinti, sakė jog bene geriausias maistas kuri teko valgyti stovyklose. Greitai, laiku, skanu, nemažos porcijos, didelė įvairovė net vegetarams ir veganams ir už priimtina kainą. Rekomenduoju!

Dmitrijus Fotonovas

No Title

Rated 5 out of 5
2017 3 gegužės

Labai norėjome padėkoti už nuostabų dekorą, labai gražias šviežias gėles ir puokštes tiek ant stalų, tiek ir mūsų, jaunavedžių. Ačiū už skanų maistą ir visą pagalbą bei rūpestį 🙂 Gaila, taip ir nespėjau visko paragauti, bet maistas buvo labai skanus. Svečiai maistą taip pat labai išgyrė, kai kurių užkandėlių net nespėjau paragauti nes nebebuvo 🙂 Labai ačiū už normalius, t.y. didelius puodelius kavai ir PIENĄ prie kavos! 🙂 Tortas išvis pasaka. Buvo tikrai šviežias, lengvas, tirpstantis burnoje 🙂

Kolektyvas 100 balų iš 10-ties ir čia ne tik mūsų, bet ir svečių nuomonė! Jeigu ne personalas, būtume taip ir neįsidėję nei vestuvinio torto gabaliuko nei šakočio, svečiais rūpinomės, o save pamiršom 🙂 Supakavo, pasakė, kad čia jums, jaunavedžiams, tai tai ką mums supakavo, tą ir parsivežėm 🙂 Dar kartą LABAI LABAI AČIŪ!

Edita

No Title

Rated 5 out of 5
2016 15 gruodžio

Ačiū. Jūsų labai skanus maistas padėjo smagiai atšvęsti mamos 88 metų sukaktį. Rekomenduoju visiems 🙂

Rimantas

No Title

Rated 5 out of 5
2016 22 rugsėjo

Kristinos ruoštą maistą vestuvių puotai mums nuoširdžiai rekomendavo daug mačiusi šventei išnuomotos vilos šeimininkė. Ir iš tiesų – vestuvių dieną stalas buvo gražiai padengtas ir labai gausus, visko užteko su kaupu. Ryte labai skaniai valgėme pusryčius. Mes Jūsų nepamiršime, be galo dėkingi – Vilmantė ir Dainius

Vilmantė

No Title

Rated 5 out of 5
2016 10 rugsėjo

Sveiki, užsisakinėjome iš Jūsų mini mėsainius savo įmonės šventei. Visų pirma, noriu padėkoti, kad taip greitai sureagavote ir iš karto pagaminote. Visų antra, tai mėsainiai buvo labai skanūs, naminiai. Stalas buvo pilnas gėrybių, bet mėsainius iš karto išgraibstė. Labai ačiū. Manau, tapsime nuolatiniai Jūsų klientai.

Aušrinė

Pateikti atsiliepimą